Brak wyników

Zdrowie i rozwój

7 grudnia 2021

Wyraź swoje marzenie w języku angielskim i wygraj wartościowe nagrody w konkursie Novakid

0 541

Internetowa platforma do nauki języka angielskiego dla dzieci - Novakid - zaprasza wszystkich młodych marzycieli do wzięcia udziału w konkursie “Mam marzenie”. Zabawa ma na celu ukazanie, jak bardzo znajomość języka angielskiego może pomóc w realizacji dziecięcych ambicji i noworocznych postanowień. Zwycięzcy otrzymają wartościowe nagrody - roczny dostęp do internetowego kursu języka angielskiego oraz gadżety marki Apple.

Konkurs skierowany jest do dzieci i nastolatków w wieku 4-15 lat. Chętni do udziału w zabawie otrzymają darmowy, próbny dostęp do serwisu Novakid w terminie do 19 grudnia. Będzie to też okazja dla rodziców do zaznajomienia się z unikalną metodą nauczania, rozwijaną przez tę platformę. Proces edukacji oparty jest tam na zabawie i całkowitej immersji językowej, dzięki codziennemu kontaktowi z anglojęzycznymi nauczycielami z całego świata.

Po ukończeniu kursu próbnego uczestnicy będą mogli przejść do realizacji zadania konkursowego. Będzie ono polegać na wyrażeniu swojego skrytego marzenia w języku angielskim oraz opowiedzeniu, w jaki sposób znajomość tego języka może pomóc w osiągnięciu tego wyznaczonego celu. Forma przekazu jest dowolna - tekst lub wideo należy zamieścić w mediach społecznościowych, a następnie oznaczyć hashtagami #Novakid i #Novakid dream .

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 24 grudnia. Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez założycieli platformy Novakid - Maxa Azarova i Dmitrija Malina. Nagrodą są wspomagające naukę gadżety Apple lub całoroczna subskrypcja kursu angielskiego na platformie Novakid.

Nieograniczona wyobraźnia i odwaga w snuciu marzeń to naturalne cechy, którymi obdarzone są wszystkie dzieci. Każde pragnienie z dzieciństwa ma swoją unikalną receptę na spełnienie - w zależności, czy maluch widzi siebie w roli popularnego blogera, chce podbijać kosmos czy też odwiedzić Disneyland. Łączy je jednak jeden wspólny aspekt - niezbędność znajomości języka angielskiego. Bez względu na to, jak dalekosiężne może być marzenie dziecka, angielski zawsze pomoże w jego realizacji.

- Współczesny świat zmienia się niesamowicie szybko, ale rola znajomości języka angielskiego pozostaje niezmienna. W Novakid wierzymy, że umiejętność posługiwania się nim daje wolność - zarówno podróżowania bez bariery językowej, jak również w kwestii wyboru najlepszego dla siebie uniwersytetu i zdobycia wartościowego wykształcenia. Daje również swobodę w budowaniu kariery w każdym zakątku globu i ułatwia zdobycie zawodowego spełnienia. Celem naszej inicjatywy konkursowej jest uświadomienie dzieciom i ich rodzicom korzyści płynących ze znajomości języka angielskiego, które, mam nadzieję, zainspirują do sięgnięcia po marzenia - mówi Max Azarov, współzałożyciel i dyrektor generalny Novakid.

Formularz zgłoszeniowy do konkursu oraz szczegółowe informacje dostępne są na stronie: https://dreambig.novakidschool.com/.

Novakid to internetowa platforma edukacyjna ESL (English as a Second Language – angielski jako drugi język), oferująca dzieciom w wieku 4-12 lat indywidualne lekcje z certyfikowanymi native speakerami. Szkoła Novakid jest zarejestrowana w USA, należą do niej uczniowie z całego świata. Podstawą edukacji na platformie jest komunikacja i metoda pełnego fizycznego reagowania (tzw. total physical response), polegająca na użyciu gestów i mimiki i odpowiadająca tym samym przyswajaniu języka ojczystego. Proces edukacji jest prowadzony w formie zabawy i wzbogacają go takie rozwiązania, jak: wirtualna rzeczywistość, interakcja i grywalizacja, by jak najbardziej uatrakcyjnić najmłodszym naukę języka.

Przypisy