Brak wyników

Zdrowie i rozwój

21 lipca 2021

Wracamy po przerwie! Warszawskie Dni Rodzinne już we wrześniu

0 539

Wielkie święto wszystkich rodzin powraca! Już po raz 15. Zwalcz Nudę zaprasza warszawiaków i warszawianki na Warszawskie Dni Rodzinne. W tym roku w dniach 10-12 września odbędą się bezpłatne wydarzenia dla dzieci i rodzin. Wielki finał WDR natomiast 11 września – na błoniach PGE Narodowego podczas pikniku.

 

22 tysięcy osób i ponad 500 bezpłatnych wydarzeń w całym mieście – tak wyglądały Warszawskie Dni Rodzinne w 2019 roku. Po rocznej przerwie, spowodowanej pandemią koronawirusa, WDR ponownie odbędzie się w stolicy. Ten projekt, realizowany przez Zwalcz Nudę już po raz 15., promuje wspólne aktywne spędzanie czasu przez dzieci i rodziców. Zajęcia prowadzą teatry, muzea, szkoły językowe i artystyczne oraz inne placówki o różnorodnym profilu działalności. W ramach akcji do współpracy zapraszamy nie tylko sferę publiczną, ale również organizacje pozarządowe i biznes. Bardzo się cieszymy, że po roku przerwy możemy ponownie zorganizować Warszawskie Dni Rodzinne. W dotychczasowych edycjach projektu wzięło udział już ponad 100 tysięcy rodzin. Liczby mówią same za siebie – to wydarzenie zawsze cieszy się dużą popularnością. Dlatego zachęcamy wszystkich chętnych do zgłaszania swoich wydarzeń do Warszawskich Dni Rodzinnych. Jest to też świetna okazja dla organizacji i firm do promocji swoich zajęć i oferty – mówi Krystyna Radkowska, prezes Zwalcz Nudę.

Główną atrakcją jest natomiast rodzinny piknik pełen wielu atrakcji dla najmłodszych i dorosłych. W tym roku – jeżeli nic nie stanie na przeszkodzie – wydarzenie jest planowane na 11 września na błoniach PGE Narodowego.

Jak się zgłosić?

Każda organizacja, instytucja, placówka, prywatne punkty, firmy i biznes może zgłosić swoje wydarzenie organizowane w ramach Warszawskich Dni Rodzinnych. Wystarczy jedynie wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie: www.bit.ly/formularz_zgloszeniowy_WDR_2021. Udział w wydarzeniu jako partner jest bezpłatny.

 

 

Partnerem projektu jest miasto stołeczne Warszawa

Przypisy