Brak wyników

Zdrowie i rozwój

31 marca 2021

Harry Potter i królowa Elżbieta II uczą angielskiego w szkole dla dzieci

0 603

Brytyjska królowa Elżbieta II, aktor Keanu Reeves, czarodzieje Harry Potter i Hermiona Granger zostali profesjonalnymi lektorami języka angielskiego. Wyjątkowe lekcje ze znanymi i lubianymi postaciami odbędą się w dn. 1-4.04. W ten sposób nauczyciele międzynarodowej, internetowej szkoły języka angielskiego Novakid zapraszają najmłodszych do wspólnego świętowania Prima Aprilis.

Politycy, celebryci i osobistości ze świata książek zostali profesjonalnymi pedagogami: aktor Keanu Reeves pomaga zrozumieć uczniom anglojęzyczne filmy bez napisów i lektora, Harry i Hermiona prowadzą lekcje magicznego angielskiego, a Królowa Wielkiej Brytanii wspiera najmłodszych, by odnieśli sukces dzięki bezbłędnej wymowie i brytyjskiemu, arystokratycznemu akcentowi. Między 1 a 4 kwietnia, lektorzy Novakid - native speakerzy i certyfikowani pedagogowie z różnych krajów - wcielą się w słynne postaci, zarówno prawdziwe, jak i fikcyjne. Nauczyciele przygotowali dla wszystkich dzieci edukacyjne gry, ekscytujące zabawy, interaktywne ćwiczenia, żarty i niespodzianki.

– Dzieci to nasza przyszłość. Na to, jaka ona będzie, mają wpływ dzisiaj podejmowane decyzje. W Novakid uczymy najmłodszych otwartości, pokazujemy, że angielski jest prosty w nauce, a kontakt z ludźmi odmiennych narodowości przynosi wiele radości. Podczas primaaprilisowej akcji chcemy podkreślić rolę angielskiego jako języka komunikacji międzynarodowej i zapewnić naszym uczniom ekscytującą zabawę – wyjaśnia założyciel Novakid, Max Azarov.

Wyjątkowe lekcje angielskiego odbędą się między 1 a 4 kwietnia. Szczegóły akcji znajdują się na stronie www.april.novakid.pl. Kampania będzie prowadzona we wszystkich krajach, w których działa Novakid, i promowana w kanałach social mediach marki.

Novakid to internetowa platforma edukacyjna ESL (English as a Second Language – angielski jako drugi język), oferująca dzieciom w wieku 4-12 lat indywidualne lekcje z certyfikowanymi native speakerami. Szkoła Novakid jest zarejestrowana w USA i posiada uczniów na całym świecie.

Przypisy