Brak wyników

Zdrowie i rozwój

18 maja 2022

Coccodrillo zachęca do wspólnej zabawy i ogłasza Tydzień Dobrych Uczynków!

0 473

Znana dziecięca marka modowa Coccodrillo w związku z obchodzonym 19 maja Dniem Dobrych Uczynków, w terminie 16-22.05.2022 ogłasza Tydzień dobrych uczynków i zachęca dzieci do wspólnej zabawy.

Już po raz kolejny Coccodrillo świętuje Dzień Dobrych Uczynków i zachęca swoich najmłodszych Klientów do spełniania dobrych uczynków przez cały rok. W tym roku marka ogłosiła Tydzień Dobrych Uczynków, który trwa w dniach 16-22.05.2022. Z tej okazji marka przygotowała specjalną kolorowankę do samodzielnego wydruku. 

Zasady są proste: dobry uczynek, który uda się danego dnia zrealizować (oczywiście można więcej niż jeden) kolorujemy. Poszczególne dni tygodnia sklejamy i tworzymy jeden duży plakat, według przykładu znajdującego się na blogu Coccodrillo kidsarekids.eu.

Marka jednocześnie zachęca wszystkich, aby chwalili się na profilu FB Coccodrillo zadaniami, które udało im się zrealizować i pokolorować, a w ten sposób szerzyć ideę Tygodnia Dobrych Uczynków. Zadania dzielą się na dobre uczynki skierowane do ludzi, zwierząt oraz planety. Wśród nich są m.in.  telefon do dziadków, wysianie łąki kwietnej dla pszczół, pomoc zwierzętom w schronisku, budowa hotelu dla owadów czy upcykling.

- Obchody Dnia Dobrych Uczynków to już tradycja Coccodrillo. Chyba każdy z nas przynajmniej raz doświadczył tego wyjątkowego uczucia przyjemności, kiedy pomógł komuś w potrzebie, dlatego poprzez naszą akcję chcemy pokazać naszym najmłodszym Klientom, że nawet drobne gesty, jak np. telefon do dziadków czy miłe słowo mogą sprawić zarówno nam, jak i drugiej stronie wiele radości. Sama idea na spełnianie dobrych uczynków, a następnie ich kolorowanie jest też okazją do kreatywnego spędzenia czasu wspólnie z dzieckiem -  mówi Paulina Żaczyk, Kierownik Marketingu Coccodrillo.

W ubiegłym roku z okazji Dnia Dobrych Uczynków Coccodrillo wprowadziło nową odsłonę kreatywnej, papierowej torby zakupowej, na której mali Klienci mogli znaleźć motyw z historyjkami o pomaganiu i spełnianiu dobrych uczynków. 

Kolorowanki oraz szczegóły Tygodnia Dobrych Uczynków można znaleźć na blogu kidsarekids.eu.

Przypisy