Brak wyników

Mały Uczeń poleca

16 czerwca 2021

Przeżyj magiczną przygodę w Akademii Magii! Gra miejska w Galerii Północnej

0 536

Każdy z nas marzył kiedyś o tym, żeby chwycić różdżkę w dłoń i wyczarować coś niesamowitego. Co powiecie na to, żeby spełnić to marzenie? Dołączcie do grona adeptów i adeptek Wakacyjnej Akademii Magii, która już 26 czerwca otwiera swoje drzwi specjalnie dla mieszkańców i mieszkanek Warszawy! Gra miejska jest bezpłatna i odbędzie się w Galerii Północnej.

Przygotowywanie magicznych mikstur, zajęcia z zielarstwa i innych dziedzin wiedzy tajemnej, ćwiczenie zaklęć obronnych przed demonicznymi zjawami oraz trening „latania” na miotle! To wszystko czeka na adeptów i adeptki Akademii Magii, czyli gry miejskiej w Galerii Północnej, organizowanej przez Fundację Zwalcz Nudę.

Gra odbędzie się 26 czerwca w godz. 14:00-19:00 w Galerii Północnej. „Zestaw Młodego Czarodzieja”, czyli materiały niezbędne do udziału w grze, i kartę magiczną będzie można odbierać od 21 do 25 czerwca w Punkcie Informacji Galerii Północnej, w godz. 10:00-22:00. Wydarzenie jest bezpłatne, wystarczy jedynie się zapisać: www.zwalcznude.pl/wydarzenia. W grze mogą wziąć udział wszyscy chętni, bez względu na wiek, zapraszamy szczególnie rodziny z dziećmi. Na wydarzenie zapisują się całe drużyny (czyli np. rodzice z dziećmi, rodzeństwo, przyjaciele itp.).

Szczegóły w wydarzeniu: www.facebook.com/events/154132499959448

Wydarzenie jest dostosowane do obowiązujących obecnie wymogów sanitarnych.

Przypisy